sertexhome
sertexhome

Sertex Home

Sertex Home'un özgün ve trendy tasarımlarıyla evinizi güzelleştirin.

Sertex Home, tekstil sektöründeki deneyim gücünü, eşsiz ve özgün koleksiyon tarzını yaşam alanlarınıza taşıma fikri ile 2021 yılında hayata geçti.

Yaşam alanlarımızı sadece birer barınak olarak değil kimliğinizi yansıtan keyifli ve huzurlu kaçış alanı olarak düşünüyoruz.

Arge ve tasarım ofisimizde Sertex Home için özgün ve trendy dekorasyon stilleri ile birbirinden eşsiz koleksiyonlar ortaya çıkarıyor ve yaşam alanlarınızı alışılmışın dışında bir tarzla buluşturmayı hedefliyoruz.

Tasarım ekibimiz tarafından uzun araştırmalar ve çalışmalar sonucunda ortaya çıkan koleksiyonlarımızın her biri kendine has hikayesi ile farklılık yaratıyor. 

Kendi fabrikamızda yüksek teknolojiyle ürettiğimiz, anti alerjik, kolay temizlenebilir ve kedi tırmalamasına yüksek dayanım gösteren kumaşlarımızla tasarladığımız dekorasyon ürünlerimiz evlerinizi güzelleştirirken, özel kumaşları sayesinde yaşam alanlarınızda eşsiz bir konfor sağlıyor.

Tüm tasarımlarımız yine kendi bünyemizde tamamen el işçiliğiyle ürüne dönüşürken, kaliteli üretim ve sürdürülebilirlik anlayışı daima önceliğimiz olmaktadır.

Sizleri online alışveriş sitemizde yaşayacağınız alışveriş deneyimi ile keyifli ve huzurlu yaşam alanlarında mutlu yarınlara davet ediyoruz.

Ürünlere Git